Tesisler

Tesisler Hakkında

Resim

Köşdere Kırkgeçit Termal Otel Çanakkale ili, Biga ilçesinde bulunmaktadır. Biga Şehir merkezine 17km mesafede bulunan tesisimiz İstanbul’a Bandırma İDO feribotu ile sadece 3 saat mesafededir.

Tesisimizde 1 adet kapalı, 2 adet açık havuz mevcuttur. Açık havuzlar bay/bayan karışık olup kapalı havuzda bay/bayan saatleri ayrıdır. Klasik Türk hamamı ve göbek taşı bulunmaktadır.

Doğal İnholasyon:

45C'lik sıcaklık ve %100 nem oranına sahip doğal inholasyon odamız 2000 yıllık geçmişe sahiptir. Suyun kaynağında bulunan tarihi odamız, eski halini korunarak sizlere hazırlanmıştır. Odamız, uzmanlarımız kontrolünde geçireceğiniz süre zarfında; soğuk algınlığı, astım, sinüzit, bronşit gibi rahatsızlıklarınızın giderilmesine ve kan dolaşımınızı hızlandırarak tansiyonunuzu düzenlemeye yardımcı olur.

Termal Havuz: 

Kırkgeçit’in dillere destan mucizevi suyu, ideal sıcaklıkta ve düzenli seanslarla uygulanan termal tedavi ile birçok hastalığın tedavisi mümkün olabilmektedir. Detaylar için Su Analis ve Raporları bölümüne bakınız.

Yürüyüş Parkuru:

Orman içi yürüyüş parkurlarımız mevcut olup, Kaz Dağlarının dillere destan havasını soluyacakve bitki örtüsünün keyfini çıkartacaksınız. Düzenli yapacağınız yürüyüşler ile oksijen kürünü de gerçekleştirmiş olacaksınız.

Mescitler: 

16m2 lik bay ve bayan mescitler bulunmaktadır.

Dağ Bisikleti:

Tesis içerisinde kiralayabildiğiniz dağ bisikletleri ile mini dağ turları düzenlenmektedir.

Çocuklar için:

Tesisimizde mini futbol sahası, voleybol alanı ve mini klup mevcuttur.

Yiyecek İçecek Konsepti:

Köşdere Kırkgeçit Termal; Yarım Pansiyon  konseptinde hizmet vermektedir. 

Gruplara yönelik Herşey Dahil teklifler de sunulmaktadır.

07:30 – 10:00       Kahvaltı  ( Açık Büfe )

18:30 – 20:00       Akşam Yemeği ( Açık Büfe ) 

Lobimizde bulunan kafeteryamızdan içecek ve aperitif yiyecek hizmeti alabilirsiniz.

ODA ÖZELLİKLERİ

Köşdere Kırkgeçit Termal Otel, 44 adet oda ile hizmet vermektedir. Tüm odalarda balkon, termal su verilen banyo, tuvalet, direk telefon, tv, mini buzdolabı, merkezi ısıtma sistemi bulunmaktadır. 

 

X